Szanowni Pacjenci

Pracujemy dla Państwa nieprzerwanie. Nadal utrzymuje się epidemia koronawirusa i obowiązują aktualne, powszechnie znane obostrzenia.

Jesteśmy jednym z miejsc gdzie dochodzi do gromadzenia się ludzi i kontaktów między poszczególnymi osobami.

Z tego powodu należy w naszych lokalach szczególnie przestrzegać obowiązujących zaleceń higienicznych ( noszenie maseczek ochronnych na nos i usta, mycie i odkażanie rąk, ewentualnie używanie rękawiczek jednorazowych, zachowanie dystansu >1,5m), oraz zachować ostrożność i dostosować się do poleceń personelu.

Nasze poradnie

  1. Podstawowej opieki zdrowotnej
  2. Poradnie specjalistyczne
  3. Poradnie zdrowia psychicznego
  4. Gabinety diagnostyczne

zapewniają możliwość kontaktu z lekarzem w różnych dolegliwościach i problemach zdrowotnych w formie:

  1. Teleporady z możliwością wystawienia recepty, skierowania, zwolnienia
  2. Porady osobistej w uzasadnionych przypadkach, w uzgodnionym czasie, z zachowaniem środków ostrożności.

Możliwość korzystania z teleporad lekarza, pielęgniarki lub położnej ograniczyła rozprzestrzenianie się zakażenia koronawirusem, a jednocześnie zapewniła pacjentom ciągłość opieki medycznej

Odnowiliśmy działalność rehabilitacji ambulatoryjnej. Ze względu na konieczną przerwę należy się liczyć z przesunięciami terminów.

Osoby podejrzewające u siebie zakażenie koronawirusem nie powinny stykać się z innymi i przychodzić do przychodni, lecz skontaktować się z Sanepidem (58/681/07/21), lub specjalną infolinią NFZ (800 190 590)

Nadal podtrzymujemy możliwość uzyskania recepty na stale stosowane leki na wniosek przesłany mailowo na udostępniony czasowo adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zachęcamy jednak do zakładania Internetowych Kont Pacjenta, które są docelową formą osobistego pozyskiwania informacji o receptach wypisanych i poprzednich, oraz innych danych zdrowotnych -  ( szczegóły w serwisie www.pacjent.gov.pl)

Pracujemy dla Państwa i pomagamy w różnych schorzeniach, zachęcamy do kontaktu.

Nie należy „przeczekiwać” niepokojących dolegliwości..!

Joanna Komorowska, SPZOZ w Żukowie